Vzkaz lidstvu od jejich dávných bohů, 30.1.2012

30. ledna 2012 v 17:10 | stvoritele
Jsme prastará rasa. Přicházíme k vám z vaší budoucnosti. Přicházíme spojit naše energie s vašimi.
Během věků poklesla naše schopnost reprodukce a vitalita, vyčerpali jsme svoji životní sílu, jsme na pokraji vyhynutí. Potřebujeme omladit. Je dáno osudem, abychom se spojili s lidským rodem v tomto čase, kdy dochází k tolika změnám.
Sami jsme mnoho změn způsobili nebo jinak navodili. Vytváříme vhodné prostředí pro náš návrat. Jedná se o návrat, protože pocházíme z této planety. Narodili jsme se zde a sem se vracíme. Vracíme se k těm, které jsme stvořili, a kteří stvořili nás. Stvořili jsme vás do podoby námi obyvatelné, ačkoli původní plány byly poněkud odlišné. Během tvůrčího procesu soustavně docházelo k nekontrolovatelným mutacím a odchýlením od předlohy. Několikrát jsme byli nuceni lidskou rasu nahradit a začít znovu. Ani dnes není člověk dostatečně duševně vyvinutý a připravený na sloučení našich energií, nicméně již není více času: naše planeta umírá a my s ní. Bude to poprvé, kdy naše energie vstoupí do milionů, možná miliard lidských bytostí. V předešlých případech jsme mohli vnést naši energii jen do malého množství vyvolených lidí a udržovat ji při životě v několika hlídaných pokrevních liniích. Časem se však i tyto energie vyčerpaly a my nyní volíme celkovou regeneraci našeho rodu skrze člověka. Věříme, že nás dokážete přijmout a budeme spolu moci žít v míru a těšit se ze společné práce. Vy nám poskytnete nový zdroj síly a my vám na oplátku dáme mnohé dary, o nichž se vám nikdy ani nesnilo. Přijměte nás, prosím, v míru!Vzhledem k bojům o tuto planetu zde došlo k silné devastaci všech oblastí života, k celkovému znečištění a degradaci poměrů. To vše bude muset být po návratu napraveno a uvedeno do životodárného stavu.
Poprvé jsme se s vámi střetli jako s opičím rodem. Díky mnoha experimentům a zásahům jsme byli schopni urychlit váš vývoj až do dnešní podoby. V minulosti byly vaše energie málo kompatibilní s našimi, dnes však už jsme nalezli způsob soužití s lidskou bytostí.
Nepožadujeme změny ve vašich zvycích ani náboženských zvyklostech, nicméně sami poznáte, že nějaké změny budou potřebné, a sami je budete na základě nových zkušeností požadovat. Nepřicházíme vás měnit, ani ovládnout, přicházíme se s vámi spojit. Naše semeno ve vás vydá úrodu, na kterou čekáme. Přijměte nás s láskou a porozuměním. Přicházíme se stát lidmi!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marek Bělský Marek Bělský | 12. února 2012 v 13:38 | Reagovat

To co zde prezentuje jsou bludy nestoudného charakteru, popírající Boha jako stvořitele všeho na Zemi, pod zemí i nad zemí (ve vesmíru). Jediný kdo může zachránit lidstvo ze zkázy a to především zkázy duše, která nepozná Ježíše jako jediného Boha Spasitele, skrze jeho utrpení umučení jeho těla a prolití jeho krve. Zemřel právě za tebe a tvoje hříchy. Hledáš-li osobní vztah s osobním Bohem, vlož svůj život, své srdce a duši Ježíši Kristu. Stojí za dveřmi tvého srdce a tluče, kdo jej pozve, bude s ním večeřet. Varujte se bludu a modlářství. Je jen jediný Bůh v trojici. Bůh Otec, Syn a Duch Svatý. Ti tři jsou jedno a tak tomu bude navěky. Buďte v pokoji.

2 Jan Chuchma Jan Chuchma | E-mail | 20. února 2012 v 23:43 | Reagovat

Marku, není třeba razit a vštěpovat svou vlastní cestu. Proč jména pro Boha a Ježíše Krista? Pro mne za mne, říkejte si křesťan, muslim, strážce příborníku... Tak jako tak náboženství v prapůvodu hlásají to samé. A pokud to mají hlásat přímo jiné civilizace... Neznamená to rouhání, znamená to jen a pouze sounáležitost. Neberte mou nadsázku a má slova jako agresi. Chcete-li, pokuste se za tím spatřit spíše onu celistvost... Mějte se pěkně :)

3 Bardon Bardon | 29. února 2012 v 20:30 | Reagovat

Blábolíte oba.
Jeden je až po krk ve starých paradigmatech.
Druhý zase nekryticky příjme i "goaulda",rozuměj parazita ze SG :-)

4 Me Me | 29. února 2012 v 20:39 | Reagovat

A třetí zase kryticky nepříme nic, silly life

5 Vendy Vendy | E-mail | 4. března 2012 v 15:17 | Reagovat

Myslím, že byste měli vyhledat informace o desáté planetě Nibiru (tato planeta má více názvů - Marduk, planeta X atd.).Podle informací o "obyvatelích" této planety v dávné minulosti došlo k tomu, že Zemi navštívili Nibiřané, aby tady "stvořili" pomocí genetické manipulace dělníky, kteří pro ně budou těžit zlato.O tom se zmiňují nesčetné historické texty( např. Sumerové).Z tohoto "Vzkazu" mám dojem, že se k nám vracejí naši "stvořitelé" a v tom případě nepůjde o soužití, nýbž půjde o vztah: parazit a hostitel.A kdo bude asi hostitel? Naštěstí je k tomu zapotřebí souhlas člověka.Vesmírné principy platí pro všechny. Takže záleží jen na nás, abychom se nenechali "oblbnout", jak už k tomu mnohokrát došlo. Je potřeba, abychom do svého rozhodování zapojili hlavně srdce a nepřeceňovali rozum.Tímto názorem rozhodně nepopírám existenci Stvořitele (pro pana Bělského).

6 Mathew Mathew | 4. března 2012 v 18:54 | Reagovat

Aha a když věříš že sme byly stvořený jako otroci pro těžení zlata :D:D:D jak moc ti to příde reálný nebo pravda?

7 Vendy Vendy | E-mail | 4. března 2012 v 19:43 | Reagovat

Přijde mi to dost reálné, ale o tom bychom mohli diskutovat jen pokud by jsi přečetl tolik materiálů jako já.Proto jsem doporučila informace o desáté planetě.Můžeš si třeba zadat do vyhledávače: Jak to všechno začalo?Ale pokud se nezajímáš podrobněji o dávnou historii lidstva (tím nemyslím klasický dějepis), tak tě jeden článek nepřesvědčí.

8 Mathew Mathew | 4. března 2012 v 20:36 | Reagovat

Hm já sem si toho přečet řek bych že už hodně, tohle není ale soutěž, teorii o zlatokopech jako otrokách reptilianů (Annunaki) z nibiru je možný, ale to sou genetický upravy, taky sem čet že při první hře integrace polarit nás vytvořili právě kočičí lidi...))) však proč ne, pravdu jen tak nezjistíš pravda z velkým P je pro člověka nemožná najít.

9 Vendy Vendy | E-mail | 5. března 2012 v 15:20 | Reagovat

Přiznám se, že o kočičích lidech slyším poprvé a máš pravdu, že je těžké zjistit pravdu. S tím nám bude muset někdo pomoct a doufám, že se toho dožiju, protože mě to fakt zajímá.Ale prostě nemám z tohoto vzkazu lidem dobrý pocit a mě mé pocity nikdy nezklamaly.

10 Mathew Mathew | 7. března 2012 v 18:09 | Reagovat

A ty máš pravdu že je tu něco divnýho :-D protože taky co sem čet tak negativnís e vnucujou pozitivní musí požádat lidi první... no uvidíme co se ještě stane :)

11 nenimito nenimito | Web | 11. července 2012 v 15:12 | Reagovat

Všichni tady jste ve svých pravdách omezeni předsudky a dogmaty ze škol, od rodičů, z televize, vědeckých poznatků a nevim čeho všeho, co vám někdo jiný, na koho jste vzhlíželi vzhůru. Je to dáno vznikem jakýchkoliv náboženství na této Zemi. A pro naši generaci i tím nejnovějším náboženstvím - vědou - a vědci, kteří jsou financování a tudiž i řízeni těmi nejbohatšími Semity na planetě. Jakekoliv náboženství má nějaká vytvořená pravidla a hranice, co smí připustit a co je mimo jejich "texty" - at je to Starý a Nový Zákon, Korán nebo jen Newtonovy nebo Pythagorovy Zákony. Zapomeňte na dogmata a omezení z nich plynoucí a rozvíjejte svou mysl, duši a především ducha v sobě. Vaše hranice budou pak tam, kde si je určíte sami, nikoliv tam, kde vám řeknou.....

A mimochodem, potomci Annunaki žijí mezi námi, skřížili se se Semity, s rasou, kterou vytvořili. A nyní té rase vládnou a snaží se globalizovat Zemi i zákony na ní, aby mohli vládnout nad vším. Jsou to ti, co hrabou zlato a peníze ve velkém. Ti, co financují průmysl, energetiku, války, ale i teroristy(nebo partizány?), ale i státní převraty, které pak násilně potlačují vojenskou silou, aby měli více zlata a peněz......

Jděte prostě každý svou cestou a zjistíte, kde máte hranice VY. Jak hluboko se umíte "ponořit" do sebe.
http://vedy.sk/sk/vedy.php#vedy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama